O spoločnostiZÁBAVA   INOVÁCIA   TVORIVOSŤ   AKTIVITA

Tradícia a dynamickosť

* Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť s 20-ročnými skúsenosťami. Každoročne prinášame na slovenský a český trh najmodernejšie učebné pomôcky podporujúce inovatívne formy výučby a všestranný rozvoj osobnosti žiakov na všetkých vzdelávacích stupňoch a typoch škôl.

Komplexnosť a inovatívnosť

* Ponúkame komplexné riešenia pre materské, základné a stredné školy podporujúce najmodernejšie formy výučby pomocou digitálnych technológií. Ponúkame širokú škálu digitálnej, interaktívnej techniky a digitálnych učebných materiálov, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky kladené na výučbu v 21. storočí.

Profesionalita a odbornosť

* Vychádzame z bohatých skúseností, profesionálneho prístupu, vysokej odbornosti a neustáleho osobnostného rastu každého člena nášho tímu.

Konceptom 4+ education Vám predstavujeme výber didaktických a edukačných pomôcok, ktoré majú ambíciu stať sa spúšťačom zábavného učenia vo Vašej triede.

Správne zvolené didaktické pomôcky a hračky sú spúšťačom, ktorý vytvára pozitívne dojmy zo "zábavného učenia" a zanecháva ich v pamäti dieťaťa. To si zároveň počas hry rozvíja svoje zručnosti. Mozog sa ľahšie rozhoduje, keď sa s učením spája emócia. Pozitívne zážitky v procese vzdelávania podnecujú radosť z učenia a dieťa si ich dlho pamätá.Vrátenie tovaru do 7 dní

Akýkoľvek tovar je možné vrátiť do siedmych dní bez udania dôvodu

Potrebujete poradiť?

Kedykoľvek nám zatelefonujte alebo mailujte
02/ 4342 8904, info@4plus.sk